Leden 2010

Lyžák :)

29. ledna 2010 v 18:30 blá,blá,blá

jak asi napovídá název článku, tak zítra odjíždím se třídou na lyžák. Jedeme do Krkonoš, což znamená, že se budem 5 hodin trápit v autobuse =/.
Ale co je důležitější pro Vás, tak to, že tu týden nebudu a články nejsou přednastavené.
Affs se předem omlouvám, že nebudu týden obíhat :) :(

Los Angeles//27.1.10

29. ledna 2010 v 11:53 paparazzi 010
Mám pro Vás 19 fotek z 27 ledna, kdy byla Avril viděna v Los Angeles jak natáčí nový videoklip k písni Alice. Velmi se mi líbí, jak má Avril udělané vlasy :)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Alice in Wonderland Shoot

27. ledna 2010 v 21:56 Photoshooty 010
Mám tu opravdu nádherné fotky, které Avril nafotila k filmu Alenka v říši divů, pro který nazpívala soundtrack s názvem Alice. :)

free image host free image host free image host free image host free image host

Alice-Soundtrack(Alice in Wonerland)

27. ledna 2010 v 19:35 Musik videos
Píseň jsem sem už jednou dávala, ale nyní ji přidávám uloženou na youtube.com. :)

New Song Alice by Avril Lavigne!

27. ledna 2010 v 18:15 Hot news
A je to tady! Dnes se na avrilsmusic.net objevila písen Alice(Underground), kterou nazpívala Avril Lavigne. Mě osobně se hrozně líbí! Určitě stojí za poslechnutí zde: Téléchargez la chanson "Alice".Nové Album až v Červnu!

26. ledna 2010 v 20:37 Hot news

Mám pro Vás velmi špatnou zprávu!
Dneska ráno poskytla Avril nový rozhovor Ryanovi Seacrestovi.
Zatímco šla na natáčení nového videa, mluvila o porotcování v American Idol a o jejím novém songu "Alice (Underground)"! Řekla, že song Alice byl napsán na piáně a říká o něm, že je velmi temný. Nakonec Avril řekla, že její nový singl bude v dubnu a album v červnu!
Dále o něm prozradila, že odráží její momentální život a hodně písní bylo napsáno doma na piáně.


Bank Night Club//17.1.2010

19. ledna 2010 v 20:07 paparazzi 010
Objevily se fotky, na kterých je Avrilv nočním klubu Bank v Los Angeles. Připadá mi lehce nametená :D, ale jinak ji to moc sluší. Hrozně s emi líbí, jak si tedka nechala nabarvit svoje vlasy a má zde dokonalé šaty :)

free image host< free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Canon Photos

19. ledna 2010 v 16:30 Photoshooty 010
Mám tu dvě nádherné fotky pro Canon v HQ! Avril to tu strašně sluší, tedy především na té druhé fotce. Řadím je photoshootů, protože kvalita je opravdu špičková, tak se s nimi dá bez problémů pracovat :)


free image host free image host

Los Angeles, 17.1.10

19. ledna 2010 v 16:27 paparazzi 010
Mám pro Vás dvě velmi nekvalitní fotky z předvčerejška, kdy byla Avril viděna v Los Angeles. Jak si můžeme všimnout, z Avril je zase blondýnka :)
free image host free image host

Äbbey Dawn-Speciální kolekce Alenka v Říši Divů

16. ledna 2010 v 14:44 News of AD
Abbey Dawn vytvořilo speciální kolekci oblečení s názvem Special Collcection-Alice in Wonderland. Objevilo se šest kousků oblečení. Možná, že půjdou do klasického prodeje, nebo jsou vytvořeny pouze pro herce tohoto filmu a Avrilinu kolekci uvidíme na filmovém plátně :)

free image host
free image hostfree image hostfree image host free image host free image host

Avril's Message-Haity

15. ledna 2010 v 22:28 Hot news

Ahoj všichni,

Jsem zarmoucena zprávou o smrti a zkázy přicházející z Haiti. Jaká hrozná tragédie. Haiti je jen několik set mil od Spojených států, a ještě před touto katastrofou, většina Haiťanů žila v extrémní chudobě. Tato malá země musela již snášet tolik utrpení a teď tohle. Je to doba, jako jsou tyto, kdy bychom měli vstát, věnovat pozornost a poskytnout pomoc, kde můžeme. Jak už jsem řekla dříve, a to i těch nejmenších akcích. Pro všechny humanitární pracovníci v terénu - děkuji. Soucítím se všemi Haiťané ve své době potřeby.

Avril

Toto je zpráva od Avril, kterou napsala po zkáze, která poskytla hlavní město Haity, Port-au-Prince. Vyjadřuje se v ní o problémech Haity a o tom, jak je jí vše líto a vyzívá nás k okamžité pomoci.

New AD photo

15. ledna 2010 v 20:25
Čtyři Tyto fotky se objevily zatím v nízké kvalite, ale Doufejme, ze se brzy objeví v HQ:)
najdete je ZDE

Abbey Dawn photos in HQ!

14. ledna 2010 v 18:17
Pamatujete na ty fotky? nyní je mám pro vás v HQ! jsou naprosto úžasné a ohromující!
Všechny AD fotky naleznete ZDE

free image host free image host free image host free image host free image host <a href=Tracklist-Alice in Wonderland + new song

13. ledna 2010 v 17:08 Hot news
Mám pro Vás úžasnou zprávu. Byl zvěřejněný tracklist k filmu Alenka v říši divů, ke kterému nazpívá titulní píseň Avril Lavigne. CD, jehož název bude Almost Alice vyjde 2. března, avšak úvodní písen od Avril již začátkem února!

1. "Alice (Underground)" performed by Avril Lavigne
2. "The Poison" performed by The All-American Rejects

Avril Lavigne: Making of Canon Advert ScreenShoots

11. ledna 2010 v 20:51 Others Photos
Tak, díky Niky tu pro vás mám spoustu ScreenShotů z videa natáčení reklamy pro Canon(Zde, reklama pak Zde). Avril to tu hrozně sluší a já ty fotky zbožnuju:)

free image hostfree image host

Avril Lavigne: Making of Canon Advert

11. ledna 2010 v 15:46 others videos

Mam pro Vás video o natáčení Canon reklamy(podívat se na ni můžete Zde), na kterém mluví pouze Avril. Strašně jí to sluší a po dlouhé době vypadá štastná. :)


Most Attractive Woman 2009

10. ledna 2010 v 13:37 Hot news

Avril Lavigne bojuje o první místo v anketě Most Attractive Woman 2009(nejatraktivnější žena roku 2009). Pokud ji chcete pospořit svým hlasem, můžete ZDE. Avril je zatím na 6. místě a na první, které zatím patří Twilight herečce Kristen Stewart, ji chybí 7863 hlasů.

Avril pojede na americké turné

10. ledna 2010 v 13:24 Hot news

Současný kytarista zpěvačky Avril Lavigne Jim McGorman potvrdil, že se v roce 2010 chystá na turné po severví Americe jako hudební doprovod Avril Lavigne!